Siłownia

Ćwiczenia na triceps dla kobiet – Top 5

Ćwiczenia na triceps dla kobiet to nic innego jak ćwiczenia na mięśnie rąk, którym powinniśmy poświęcić trochę uwagi. Triceps jest największym mięśniem ramienia stanowi aż 2/3 jego powierzchni, dlatego też to on ma największy wpływ na jego wygląd. Poznajcie 5 najlepszych ćwiczeń na triceps dla kobiet.

Poznaj rodzaje ławeczek treningowych.

Ławeczka ławeczce nie równa. Wyróżniamy mnóstwo różnych rodzajów ławeczek treningowych. Dlatego tutaj chcemy przedstawić ich poszczególne modele i przeznaczenie.

Nie strać formy przez zimę

Długie wieczory, chłodna i deszczowa aura nie sprzyjają w utrzymaniu dobrego nastroju i formy fizycznej. Wszystko to sprawia, że się rozleniwiamy oraz nie mamy ochoty na wysiłek fizyczny. Więc jak utrzymać dobrą formę przez zimę?

Środki dopingujące w siłowni

W obecnych czasach coraz więcej osób chodzi na siłownię, by mieć piękne ciało. Kobiety chcą być szczupłe, aby podobać się swoim mężczyznom, natomiast mężczyźni pragną wyrzeźbić swoje ciało i nabrać trochę masy mięśniowej. To wszystko jest możliwie tylko dzięki regularnym treningom i diecie. Niestety coraz częściej osoby